Nová generace AC a DC nabíjecích stanic 

Chytré nabíjecí stanice DEL vyhodnotí optimální způsob nabíjení akumulátoru za každé situace. Nabíjí střídavým i stejnosměrným proudem a lze je propojit s obnovitelnými zdroji energie. Jsou modulární a umí obsloužit až čtyři vozy najednou. Pokročilé funkce našich nabíječek dávají elektromobilitě nový smysl.


DEL Tower - nabije až čtyři vozy najednou

Modulární nabíječka DEL Tower je ideálním řešením pro veřejná i soukromá parkoviště. V kombinaci s dalšími stanicemi mohou vytvořit cluster až pro čtyři elektromobily. Zásuvky na zadní straně mohou současně obsloužit až šest elektrokol.
Více zde.

Vector DC65 - Dvě nabíječky v jedné

Praktická samoobslužná rychlonabíjecí stanice s výkonem 62,5 kW a funkcí DUAL pro rychlé nabíjení dvou vozů současně. Umožňuje DC i AC nabíjení všech typů elektromobilů podle běžných standardů. 
Více zde.

Chytré nabíjení nové generace

Naše nabíječky jsou kompatibilní se standardem ISO 15118 a funkcí Plug&Charge. Dobíjení plánují podle kapacity sítě i akumulátoru vozu, lze je propojit s obnovitelnými zdroji energie. Stanice spojují nadčasový design s odolnou konstrukcí a bezpečným platebním terminálem.
Více zde.