Nabíjecí stanice pro elektromobily:

Samoobslužné nabíjecí stanice pro elektromobily, skútry a kola jsou určeny pro nabití baterií bez přítomnosti obsluhy. Řidič po příjezdu ke stanici připojí svůj vůz kabelem do zásuvky stanice a jednoduchým způsobem zapne nabíjení. 

Nabíjecí stanice DEL představují modulární systém, který lze vyrobit dle individuálního přání zákazníka. Cena je odvislá například od počtu a typu zásuvek, volby platebního a komunikačního systému, zvolené formy regulace či požadavku na vytvoření WI-FI Hotspotu.

DEL vnímá E- mobilitu jako komplexnější řešení, proto nabízí i možnost napojení na bateriové úložiště či doplnění o FVE systém s řízením toku energie.

Při nabíjení střídavým proudem je použita palubní nabíječka, která je zabudovaná v každém elektromobilu. Ta přijímá střídavý proud a mění jej na stejnosměrný.

Nabíjení pomocí DC stanic obchází palubní nabíječku elektromobilu a stejnosměrný proud posílá přímo do baterie. Nabíjení tedy není omezováno výkonem palubní nabíječky a probíhá podstatně rychleji.

 

Zajímáte se E-mobilitu? Chcete se poradit, jaká nabíjecí stanice by byla vhodná do Vaší firmy, města či obce? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme s nejvhodnějším řešením.
Kontakty naleznete zde.