Novinky

 • Nové absolutní víceotáčkové snímače s komunikací DRIVE-CLiQ
  Aplikace s výkonnými servomotory s jednou a více osami vyžadují vysoké rozlišení, dále snímače s vysokou dynamikou a rovněž vysoce výkonnou přenosovou technologii mezi frekvenčním měničem a snímači. Snímače polohy jsou často integrovány přímo do skříně motoru. Při měření na hřídeli motoru je finální hodnota polohy ovlivněna vůlí a tolerancemi. Pokud je snímač instalován přímo na technologickou osu, přesnost se zvýší. U těchto aplikací jsou zapotřebí samostatné rotační snímače, které jsou použity pro přímou zpětnou vazbu. Pohonný systém SINAMICS společnosti Siemens používá otevřený standard DRIVE-CLiQ pro zpětnou vazbu polohy. Nejnovější generace snímačů z TR-Electronic je nyní k dispozici také s tímto rozhraním.
 • Lineární magnetostrikční snímače nyní dostupné i s komunikací IO-Link
  Široká škála komunikací, které společnost TR-Electronic nabízí, se nyní rozšiřuje o stále populárnější IO-Link. Jedná se o komunikaci typu point-to-point založenou na známém třívodičovém připojení bez dalších speciálních požadavků na kabelové vedení. Jako první model s touto komunikací je snímač řady LMP-30.
       
 • Nová generace rotačních snímačů C_58:2
  Přináší nové možnosti v oblasti odměřování. Zásadním způsobem došlo k přepracování designu s použitím nejmodernějších technologií. Za zmínku stojí navýšení počtu otáček až na 16 bitů. Podstatnou výhodou je i zvětšení průměru duté hřídele až na průměr 15 mm.
   

   
tr-electronic@del.cz+420 566 657 510